+420 724 981 080 | Zeptejte se

PRÁCE U NÁS či OD NÁS

 BRIGÁDA, SPOLUPRÁCE, ZAMĚSTNÁNÍ, KARIÉRA, ...

Pošlete nám něco o sobě a životopis na info@smisekproděti.cz nebo vyplňte formulář níže, pokud jste "uchazeč jednotlivec".

Pokud máte svou živnost, která by se nám mohla hodit do programů a máte zájem o zakázky od nás, tak jako my je dostáváme od jiných firem, napište přímo na email.

 

KOHO RÁDI VEZMEME DO TÝMU? 

Dotazník nám pomůže, udělat si obrázek o tom, k jaké práci byste se nám mohli hodit.

Žádná odpověď není špatná nebo správná, a tak prosím odpovídejte pravdivě a klidně se rozpovídejte. 

Samozřejmě upřednostníme praxi s dětmi, extroverty a akční lidičky, ale stát u skákacího hradu nakonec zvládne každý zodpovědný člověk, no ne? ;)

Máme speciální zaškolení, takže naučíme co je třeba.

 

 

FINANČNÍ ODMĚNA: Minimální mzda je 200,-Kč/hod, ale většinou je to více a jako samostatný, soběstačný , všestranný a schopný animátor, který se nebojí třeba vystoupit sám na podiu, můžete dosáhnout i na několikatisícový výdělek za 2 až 4 hodiny.  Výplatu obdržíte po akci - nejčastěji na účet. 

 

DOTAZNÍK PRO ZÁJEMCE O PRÁCI SE SMÍŠKEM:

CO BY VÁS JEŠTĚ MOHLO ZAJÍMAT: 

Pokud zaujmete, tak očekávejte telefonát od Martiny Smíškové z čísla 724 981 080, protože i "pokecáníčkem" se pozná, zda se ke Smíškovi budete hodit. 

Pokud se do týdne nikdo neozve, tak se raději připomeňte telefonicky, jelikož mohlo selhat odeslaní formuláře, a to by byla škoda. Opravdu se nebojte opakovaně ozvat a přihlásit o práci. Stane se že se info o Vás v návalu ztratí.

Benefity: Bezva parta a zábavná práce, která nemá stereotyp. Každá akce je jiná. Vyšší výdělek za kratší čas. Práce s dětmi a jejich nadšení je to nejnabíjející :) . Pro někoho může být maximálně vyhovující práce především o víkendech a sezonně. Máme spoustu let zkušeností a studentům se může počítat praxe. 

Můžete u nás pracovat klidně jen na jedné akci. Pokud se domluvíme na dlouhodobější spolupráci, tak sepisujeme DOHODU o provedení práce. Pokud nemáte podepsáno jinde tak i formulář "Přiznání k dani z příjmů fyzických osob". Toto lze podepsat třeba jen na určitou zkrácenou dobu v roce.

Dohoda k ničemu nezavazuje. Jediné co si vyhrazuje zaměstnavatel je utajení "know-how", takže pokud vás přímo zaučí, tak nesmíte vytvářet konkurenční činnost souběžně ani po odchodu, pokud se nedomluvíte jinak.  Komunikace je důležitá. 

Práce bývá nejčastěji o sobotních odpolednech a nejvíce práce v roce máme v červnu, kolem měsíce září a v prosinci.  Je nutné počítat s tím, že se jedná spíše o přivýdělek a nárazovou práci, ale o to pestřejší a zábavnější. 

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!